Themes - Twenty Twenty-Four - en to da_DK translation catalogue (21 entries)

en: Contact Us
da_DK: Kontakt os

en: Terms and Conditions
da_DK: Handelsbetingelser

en: Privacy Policy
da_DK: Privatlivspolitik

[ctx: Block pattern category]
en: Pages
da_DK: Sider

[ctx: Template part name]
en: Footer
da_DK: Sidefod

[ctx: Template part name]
en: Header
da_DK: Sidehoved

[ctx: Color name]
en: Contrast
da_DK: Kontrast

[ctx: Font size name]
en: Large
da_DK: Stor

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
da_DK: Ekstra stor

[ctx: Template part name]
en: Post Meta
da_DK: Indlæg meta

[ctx: Custom template name]
en: Single with Sidebar
da_DK: Enkelt med sidepanel

[ctx: Custom template name]
en: Page with Wide Image
da_DK: Side med bredt billede

[ctx: Custom template name]
en: Page with Sidebar
da_DK: Side med sidepanel

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
da_DK: Side uden titel

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
da_DK: Sidepanel

[ctx: Call to Action button text]
en: About us
da_DK: Om os

[ctx: Pattern title]
en: Project details
da_DK: Projektdetaljer

en: Checkmark
da_DK: Afkrydsning

en: With arrow
da_DK: Med pil

en: With asterisk
da_DK: Med stjerne

note: Author of the theme
en: the WordPress team
da_DK: af WordPress-holdet
